Titles you rated
Painter of the WindRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0