Series
Ratings
55
MamaRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5