Titles you rated
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0- IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 3.0
ReLIFERated ★ 3.5
ReLIFE OVARated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
ScorpionRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 3.5