Titles you rated
The VisitRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 2.5
The Strangers: Prey at NightRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 1.5
AnnihilationRated ★ 1.5
UnsaneRated ★ 0.5
PredestinationRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 3.0