Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 1.5
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 1.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0