Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5
The Lost BladesmanRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0