Movies
Ratings
208
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5