Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
The TerrorizerRated ★ 2.5
Another WomanRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
HalabalaRated ★ 0.5
Wild FoxesRated ★ 3.0
Eagles of the RepublicRated ★ 4.0
Three Colors: BlueRated ★ 5.0
The Last One for the RoadRated ★ 4.0
The Love That RemainsRated ★ 4.0
The Holy BoyRated ★ 4.0
One Year of SchoolRated ★ 3.0
I Only Rest in the StormRated ★ 1.5