Titles you rated
The Invisible GuestRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0