Titles you rated
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5