Movies
Ratings
225
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
KinseyRated ★ 3.0
FestivalRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
OseamRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0