Movies
Ratings
1023
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5