Titles you rated
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
The OARated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.5
ManiacRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5