Series
Ratings
87
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5