Movies
Ratings
288
The WailingRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
WimbledonRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5- HeartbreakersRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
My Wedding CampaignRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.5
AmourRated ★ 5.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 3.5
A Dangerous MethodRated ★ 1.5