Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
HungerRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.5