Movies
Ratings
534
The Exit 8Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Our SeasonRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5