Series
Ratings
76
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0