Titles you rated
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 2.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 4.5
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 4.5
My Golden KidsRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
The Hidden Lives of PetsRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0