Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
Infinity PoolRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
GlassRated ★ 2.5