Movies
Ratings
915
Porco RossoRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 0.5
AlienoidRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 1.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ExitRated ★ 1.5