Series
Ratings
20
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0- プライドRated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
One PieceRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0