Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
The Book of EliRated ★ 4.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 1.0
Parallel LifeRated ★ 3.5
Taxi 2Rated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5
A LoveRated ★ 3.5
MindhuntersRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
National SecurityRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 3.0