Movies
Ratings
516
A Matter of InterpretationRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0- MamaRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
ShameRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0