Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 2.5
The Naughty NineRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Ordinary Men: The "Forgotten Holocaust"Rated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0