Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0