Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Dear ChildRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5