Movies
Ratings
668
The RoadRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 3.0