Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
LiveRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0