Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5