Titles you rated
LolitaRated ★ 3.0
AdoreRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
ThesisRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
AntzRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0