Titles you rated
SwiriRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.5