Titles you rated
Cold WarRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Borg vs McEnroeRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Back to BurgundyRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Poet and The BoyRated ★ 2.0