Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Under the Tuscan SunRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 1.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
The School for Good and EvilRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Sea BeastRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 2.0
In Our PrimeRated ★ 4.0