Titles you rated
Love Me If You DareRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
In My End Is My BeginningRated ★ 2.0
Green ChairRated ★ 3.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.0
The Naked KitchenRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0