Series
Ratings
39
Yellow BootsRated ★ 4.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0