Movies
Ratings
613
Decision to LeaveRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Definitely, MaybeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 3.5
ZoeRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5