Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
Change Days Season 1Rated ★ 3.5
UploadRated ★ 3.5
Divorced SinglesRated ★ 4.0
Modern LoveRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Conan Without BordersRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5