Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
OblivionRated ★ 2.5
The VowRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Facing the GiantsRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.5
Private EyeRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0