Titles you rated
CloserRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.5