Series
Ratings
419
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 1.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5