Movies
Ratings
72
LooperRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.5