Movies
Ratings
265
WhiplashRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.5
Crazy First LoveRated ★ 2.0
Citizen DogRated ★ 4.5
The Naked KitchenRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5- The CureRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Happy Ero ChristmasRated ★ 3.5
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 3.5