Titles you rated
Se7enRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
HookRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 5.0
The AbyssRated ★ 4.5
We Were SoldiersRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
BambiRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5