Movies
Ratings
106
MaleficentRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 1.0
Old PartnerRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 1.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0