Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5