Series
Ratings
23
Jang Hee BinRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0