Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0