Movies
Ratings
84
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.0
MayhemRated ★ 2.0
The DUFFRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
A SeparationRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0