Movies
Ratings
207
Miss GrannyRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.5
xXxRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0